Edit Content

Zostaw nam wiadomość

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania
i rozwiać wszelkie wątpliwości

Regranulaty i przemiały

Ebeko Polska
Ochrona śorodowiska

Wierzymy, że EBEKO zapewniając obrót wtórny tworzyw sztucznych przyczynia się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

EBEKO

Regranulaty i przemiały

Główną działalnością EBEKO jest produkcja regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych, które znajdują wszechstronne zastosowanie w wielu branżach przemysłu.

Koronnym wyznacznikiem naszej aktywności jest wyrób wysokiej jakości, dlatego w celu zapewnienia spójności i powtarzalności produktu, skupiamy się na skrupulatnym doborze składników surowcowych. W stałym procesie przetwarzania nie stosujemy dodatków, takich jak stabilizatory, sztuczne barwniki czy wzmocnienia,
za wyjątkiem specjalnych zamówień. Sumienny dobór surowców oraz częste inwestycje w park maszynowy gwarantują, że regranulaty EBEKO spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.  

Mamy satysfakcję, że produkcja regranulatu bardzo wysokiej jakości ma wiele zalet, takich jak ograniczenie zużycia surowców pierwotnych, zmniejszenie odpadów i korzyści ekonomiczne dla naszych Klientów. Poza tym, wierzymy, że EBEKO zapewniając obrót wtórny tworzyw sztucznych przyczynia się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Specjaliści

Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Globalnie

Działamy na rynku krajowym i międzynarodowym

Rozwój

Doskonalimy się i rozwijamy realizując założone cele

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.